Regionalne televizije Nova epizoda Repriza
TV Jefimija, Kruševac Utorak 14:10h Nedelja 07:00h
TV Banat, Vršac Sreda 20:10h Četvrtak/Nedelja 12:00h
TV Lav+, Užice Nedelja 13:00h Četvrta 12:00h
TV Raška, Raška Nedelja 08:05h Ponedeljak 13:10h
Regionalna TV, Novi Pazar Nedelja 08:00h Ponedeljak 10:00h
TV SAT, Požarevac Subota 09:00h Petak 13:00h
RTV Enigma, Prijepolje Subota 10:00h Nedelja 11:00h
Alternativna televizija, Banja Luka, Republika Srpska Četvrtak 18:30h /
TV Vikom, Banja Luka, Republika Srbija Četvrtak 18:30h Nedelja 11:20h
TV Istočno Sarajevo, Republika Srpska Subota 12:55h Ponedeljak 13:00h
Poljoprivredna TV Požega, Republika Hrvatska Nedelja 22:10h Ponedeljak 22:30h
BDC TV, Brčko district BIH Utorak 18:05h Petak 19:30h
TV JEdinstvo, Novi Pazar Petak 19:30h Subota 14:00h
Televizija Pirot, Pirot Nedelja 10:00h Subota 11:00h

SPISAK TELEVIZIJA SA TERMINIMA EMITOVANJA EMISIJE SVET POLJOPRIVREDE

  • TV K23, Subotica (R) sreda 13.00h, subota 06.00hnedelja 13.00h
  • RTV Spektar, Sombor (R) subota 16.05h ,petak 14.00h
  • ProMedia , Senta (R) petak 09.00h, sreda 18.30h
  • ProMedia , Ada (R) petak 09.00h, četvrtak 17.30h
  • TV Bačka, Vrbas (R) sreda 12.15h ,nedela 09.15h
  • Tisa info kanal, Bečej (R) subota 21.00h
  • RTV VK, Kikinda (R) nedelja 12.00h, četvrtak 13.00h
  • RTV Stara Pazova, Stara Pazova (R) petak 15.00h, četvrtak 20.00h
  • TV Lav +, Vršac (R) nedelja 15.30hsreda 13.30h
  • TV Inđija, Inđija (R) ponedeljak 13.00hnedelja 11.00h
  • TV Delta, Novi Sad (R) četvrtak 13.00h, subota 12.00h
  • TV Mix, Kraljevo (R) sreda 23.00h, subota 12.00h
  • RTV Flesh, Aranđelovac (R) ponedeljak 08.00h, četvrtak 10.00h, subota 11.00h
  • TV Sunce, Aranđelovac(R) nedelja 14.00h
  • RTV Prima, Bajina Bašta (R) utorak 11.00h, nedelja 16.00h
  • TV Požega, Požega(R) sreda 16.00h, nedelja 16.00h, utorak 21.00h
  • TV Brus, Brus(R) sreda 14.00hnedelja 20.00h
  • TV Resava, Svilajnac(R) nedelja 11.00h, četvrtak 20.00h
  • TV Valjevo plus, Valjevo(R) utorak 17.00h, nedelja 10.00h
  • RTV Avaks, Lazarevac(R) utorak 11.30h, nedelja 9.30h
  • TV Gem, Lazarevac(R) ponedeljak 13.00h, nedelja 09.00h
  • TV Telemark, Čačak(R) sreda 11.00h, utorak 17.15h
  • TV Trstenik, Trstenik(R) ponedeljak 14.00h, nedelja 17.00h
  • TV Ćuprija, Ćuprija(R) subota 11.00h, utorak 19.00h
  • TV Plus, Kruševac(R) subota 08.00h, četvrtak 18.00h
  • TV Golija , Ivanjica(R) nedelja 10.00hpetak 15.00h
  • TV Lotel, Loznica(R) subota 09.00hsreda 08.15h
  • TV Diskos, Aleksandrovac(R) nedelja 09.00h četvrtak 17.00h
  • TV Strela, Veliki Popović(R) nedelja 15.00h sreda 17.00h
  • TV Jagodina, Jagodina(R) nedelja 15.00h subota 19.00h
  • TV Mladenovac, Mladenovac(R) nedelja 13.00h, subota 10.00h
  • TV Laki, Velika Plana(R) subota 01.00 i 08.00h subota 15.00h
  • TV Blace, Blace(R) nedelja 13.00h subota 10.00h
  • TV Jerina, Smederevo(R) ponedeljak 10.30h nedelja 10.00h
  • TV K1, Leskovac(R) sreda 17.00h nedelja 12.00h
  • TV Jasenica, Smederevska Palanka(R) utorak 14.00h nedelja 12.00h
  • TV Soko, Soko Banja(R) ponedeljak 11.00h subota 15.00h
  • TV Klisura, Grdelica(R) nedelja 17.00h ponedeljak 18.00h
  • TV Krepoljin, Krepoljin(R) petak 10.00h ponedeljak 20.20h
  • Radio Homolje, Homolje(R) nedelja 20.00h petak 10.00h
  • RTV Nais, Niš(R) četvrtak 17.00h sreda 21.00h
  • RTV 4s Bojnik, Leskovac(R) sreda 17.00h nedelja 09.00h
  • TV Kladovo, Kladovo(R) subota 15.00h sreda 08.00h
  • TV Mostnet, Prokuplje(R) ponedeljak 20.00h nedelja 11.00h
  • TV Sezam , Bor(R) subota 09.30h utorak 17.00h
  • TV Banker, Niš(R) četvrtak 17.30h subota 09.00h
  • TV Alt , Aleksinac(R) sreda 17.00h nedelja 11.00h
  • TV Bor, Bor(R) utorak 07.10hsubota 15.00h
  • TV 5, Niš(R) subota 10.00h
  • RTV Fortuna K54, Sombor(R) nedelja 17.00h, petak 19.00h
  • Zeljić KTV, Krupanj(R) subota 10:00h, ponedeljak 20:00h
  • TV Info puls, Vranje(R) ponedeljak 19.00h, nedelja 10.00h
  • Srpska naučna televija, Beograd ponedeljak 19.00h, subota 11.00h
  • TV Centar,  Svilajnac petak 17.30h, nedelja 13.10h
  • TV IPC, Kula , petak 10h, nedelja 19h.
  • TV Forum, Prijepolje, subota 13.00h, sreda 09.00h
  • TV Laser, Svrljig, subota 10h, petak 17.00h
  • TV Biser, Požarevac,
  • TV Duga, Požarevac, utorak 17.00h, subota 09.30h
  • TV Vlasotince, Vlasotince
  • TV Focus, Vranje,